همزمان در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی 1500دانش آموز پسر از استان گلستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهندشد

عکس
زیرتیتر
همزمان در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی دانش آموزان راهیان نور پسر از استان گلستان برای آشنایی با رشادت‌ها و دلاوری‌های هشت سال دوران دفاع مقدس، به مناطق عملیاتی جنوب اعزام خواهند شد.

شرح

به گزارش کوله بار گلستان پاسدار سید احمد سادات حسینی مسئول کمیته خادمین شهدای استان گلستان اعلام نمود:همزمان در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی دانش آموزان راهیان نور پسر از استان گلستان برای آشنایی با رشادت‌ها و دلاوری‌های هشت سال دوران دفاع مقدس، به مناطق عملیاتی جنوب اعزام خواهند شد.

وی با اشاره به اهداف مهم اين ماموريت فرهنگي زيارتي در تربيت دانش آموزان انقلابي افزود: اعزام اين دانش آموزان در راستاي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت ،و دفاع از ارزش هاي دفاع مقدس صورت مي گیرد.

وی افزود:این اردو به مدت 4 روز می باشد و دانش آموزان از مناطق عملیاتی جنوب از قبیل اروند، شلمچه، هویزه ، شهدای گمنام اندیمشک و معراج شهدا بازدید می‌کنند.

ایشان با بیان اینکه آغاز سومین مرحله از راهیان نور دانش آموزی پسر به جنوب کشور از تاریخ 97/11/23آغاز می گردد و در تاریخ 97/12/2به اتمام می رسد خاطرنشان کرد1500 نفر دانش آموز گلستانی از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید بعمل می اورند.

 ایشان در پایان ابراز داشت: جامعه امروز ما نیاز ویژه ای به تغذیه فرهنگ غنی اسلام دارد که کاروان های راهیان نور و سفرهای زیارتی به مناطق جنگی جنوب و غرب کشور می‌تواند تا حدود زیادی این مهم را یاری رساند . اگر در برنامه ریزی اردوهای راهیان نور با دقت و نگاه ویژه به مقوله فرهنگ برخورد شود ، قطعاً می تواند تاثیرات شگرفی بر فضای عمومی جامعه داشته باشد..

قابل ذکر است: محل استقرار دانش آموزان پسردر اردوگاه شهدای گلستان شهید باکری واقع در خرمشهر است.

 

 

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ما شوید
https://golestan.koolebar.ir/node/10235

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Source URL: https://golestan.koolebar.ir/news/خبر-برگزیده/همزمان-در-دهه-مبارک-فجر-انقلاب-اسلامی-1500دانش-آموز-پسر-از-استان-گلستان-به-مناطق

List of links present in page