آغاز اعزام راهیان نوردانشجویی و محلات استان گلستان

مسئول کمیته خادمین شهدای استان گلستان از آغاز اعزام راهیان نور دانشجویی و محلات استان گلستان خبر داد.

به گزارش کوله بار گلستان : سرهنگ پاسدار سید احمد سادات حسینی مسئول کمیته خادمین شهدای استان گلستان  طی گفتگویی با خبر نگار ما گفت:راهیان نور یکی از بزرگترین عملیات های فرهنگی کشور است و خانواده ها می توانند در تربیت فرزندان خود از راهیان نور بهره بگیرند.

ایشان افزود::زائرین با شرکت در کاروانهای راهیان نور می توانند معنویت سرزمین های عملیاتی را لمس کنند و درک این موضوع که رزمندگان و شهدا چگونه در دوران دفاع مقدس، دشمن را از خاک میهن بیرون راندند یکی از اهداف ماست.

وی تصریح کرد: خدمت در این راه پاداش بزرگی به همراه خواهد داشت و همه ما باید سعی کنیم حضور در این اردوها نیز با بصیرت همراه شود.

سادات حسینی در ادامه افزود:توجه داشتن به آرمان های شهدا باعث خواهد شد تا تمامی نقشه ها و توطئه های دشمنان خنثی شود و ما به نقطه مطلوب دست یابیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه اعزام کاروان‌های راهیان‌نور در حوزه‌های مختلف محلات، دانشجویی و دانش‌آموزی انجام می‌گیردعنوان نمود:  اعزام خادمین دانشجویی از تاریخ 14/12/97 الی 25/12/97 و نیز تاریخ اعزام محلات از تاریخ 24/12/97 الی 11/1/98 می باشد.

 وی خاطرنشان کرد: خادمین شهدای  برادر از استان گلستان  که دوره های خود را جهت اعزام به مناطق عملیاتی در سایت کوله بارانتخاب نموده اند جهت اطلاعات بیشتر از تاریخ اعزام خود به سایت کوله بار گلستان مراجعه نمایند و بعد از آگاهی لازم به پرفایل شخصی خود مراجعه نموده و گزینه می آیم را انتخاب کنند.

ایشان در پایان یادآورشد: تاریخ اعزام دوره ها ویژه برادران خادم الشهدا به شرح ذیل می باشد.

اعزام دوره اول : 7/12/97الی 24/12/97

اعزام دوره دوم:12/12/97الی 24/12/97

اعزام دوره سوم:23/12/97الی3/1/98

اعزام دوره چهارم:2/1/98الی12/1/98

آدرس سایت کوله بار گلستان: www.golestan.koolebar.ir

 

 

https://golestan.koolebar.ir/node/10254

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.