بيانيه حزب الله لبنان:

اظهارات اخير اوباما نشانه اوج سرسپردگي به رژيم صهيونيستي است

حزب الله لبنان با صدور بيانيه اي ضمن انتقاد از كساني كه به وعده هاي تو خالي باراك اوباما دلخوش كرده اند مواضع اخير رئيس جمهوري آمريكا را اوج سرسپردگي به رژيم صهيونيستي دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن(ع) استان البرز، به نقل از مهر، حزب الله لبنان با صدور بيانيه اي اعلام كرد: موضع جديد رئيس جمهور آمريكا بي نتيجه بودن مذاكرات را آشكار مي كند.

در اين بيانيه آمده است: كساني كه در ركاب آمريكا حركت مي كنند بايد بدانند كه وعده هاي واشنگتن توخالي است زيرا تاريخ دولتهاي آمريكا پر از دروغ و فريب و جانبداري از اسرائيل است.

حزب الله لبنان بيان كرد: رئيس جمهوري آمريكا با سخناني كه در برابر لابي صهيونيستي ايراد كرد هويت واقعي خود را بيش از قبل آشكار كرد و بر وفاداري به تعهدات در قبال اسرائيل در هر لحظه و زمان تاكيد كرد.

در اين بيانيه آمده است: اين سخنان قداست امنيت اسرائيل را براي آمريكا نشان داد و همچنين اوباما با اين سخنان خود را شريك جنايات رژيم صهيونيستي كرده است.

حزب الله لبنان بيان كرد: با وجود توهين رئيس جمهوري آمريكا به اعراب و قائل نشدن كمترين احترام براي آنها، برخي همچنان به پيروي كوركورانه از دولت آمريكا ادامه مي دهند اين در حالي است كه آمريكا نشان داده است به همپيمانان خود نيز توجهي ندارد.

در اين بيانيه آمده است: اين حقايق نشان مي دهد كه مقاومت لبنان، فلسطين و محور مقاوم سوريه و ايران خط اول دفاع از اعراب و مسلمانان است.

شايان ذكر است باراك اوباما دو روز قبل در سخناني در جمع لابي صهيونيستها امنيت اسرائيل را مرتبط با آمريكا دانست و مواضع تكراري خود را عليه ايران تكرار كرد.

https://golestan.koolebar.ir/node/5986

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.