رمضانی خبر داد

بازدید بیش از ۲ میلیون نفر از مناطق عملیاتی اردوهای راهیان نور

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش از شرکت بیش از ۲ میلیون نفر در اردوهای راهیان نور مجازی در شبکه شاد خبر داد که توانسته اند از مناطق عملیاتی بازدید کنند.

علی رمضانی مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش در یادمان شهدای هویزه در شبکه شاد به صورت مستقیم با دانش‌آموزان مخاطبان اردوی راهیان نور صحبت کرد.

وی در این سخنرانی اظهار کرد: پس از آنکه ویروس کرونا وارد کشور و امکان برگزاری اردوی راهیان نور به صورت حضوری از ما گرفته شد، گروه کارشناسی قرارگاه راهیان نور امام حسن عسکری پس از جلسات مکرر به این نتیجه رسید که برای علاقه‌مندی که در بین دانش‌آموزان و فرهنگیان وجود دارد، این اردو با استفاده از ظرفیت فضای مجازی برگزار کنیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه از ۱۶ بهمن که اردوی راهیان نور در شبکه شاد و به صورت زنده از مناطق عملیاتی در حال اجراست تاکنون بیش از ۲ میلیون نفر از این مناطق عملیاتی بازدید کردند.

1

رمضانی بابیان اینکه به جهت اینکه اردوی راهیان نور یکی از با ارزش‌ترین اردوی تربیتی است، سیاست جدی وزارت آموزش و پرورش بر این است با برگزاری این اردوی ارزشمند دانش‌آموزان را با فرهنگ شهادت و ایثار آشنا کند عنوان کرد: به جهت علاقه ای که دانش‌آموزان در برگزاری این اردو از خود نشان دادند وظیفه ما را نسبت به ارزش‌های دفاع مقدس سنگین تر کرده است.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: اگرچه سیاست اصلی ما از جنبه تربیتی در این است که اردوی راهیان نور به صورت حضوری برگزار شود اما در شرایط حاضر بهترین کاری که می‌توان در اردوی راهیان نور انجام داد، همین کاری است که به صورت مشترک بین سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور و معاونت پرورشی و فرهنگی در حال اجراست.

https://golestan.koolebar.ir/node/4444476

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.