این مطلب ۲۷ بار خوانده شده
پیام

حماسه آفريني رزمندگان اسلام در آزاد سازي مهران ستودني است

پیام مسئول مرکز اردویی سپاه نینوا استان گلستان بمناسبت سالروز آزاد سازی مهران قهرمان
نسخه مناسب چاپ

به گزارش کوله بار گلستان : مسئول مرکز اردویی سپاه نینوا استان گلستان در پیامی سالروز آزاد سازی غرور آفرین مهران را به دست رزمندگان اسلام تبریک گفت : وی تصريح كرد:  آزادسازی مهران از فتوحات بزگ دوران دفاع مقدس است و حماسه آفريني رزمندگان اسلام در آزاد سازي مهران ستودني است

 

 ایشان از این روز به عنوان یک روز بزرگ ملی در تاریخ دفاع مقدس و انقلاب اسلامی یاد کرد. و برنامه‌ریزی ملی،برای گرامیداشت این روز را ازضروریات دانست .

آزادسازی مهران نتیجه وحدت و یکپارچگی نیروهای مسلح کشور، ارتش، سپاه و بهره‌گیری از ظرفیت‌های عظیم مردمی بود، که باعث شد تمامی معادلات، باور‌ها و ذهنیت‌هایی را که در مورد توانایی و قابلیت‌های نظام جمهوری اسلامی وجود داشت تغییر داده که با عنایات الهی و باصلابت و ازخودگذشتگی رزمندگان رشید اسلام، به منصه ظهور رسید.

 

دهم تیر، از یک‌سو اوج اقتدار و عزت خواهی دولت، ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به‌واقع نشانگر تلألؤ ایمان در عالی‌ترین سطح بندگی خداوند و پیروی از رهبری دوراندیش است که رزمندگان و شهدا آن را به منصه ظهور گذاشتند و از سوی دیگر هم خفتی وصف‌ناشدنی را به دشمنان وارد آورد چراکه به قدرت ایمان و اراده ملت ایران پی بردند، قدرتی که تأثیرات آن امروزه در بین ملت‌های آزادی‌خواه و در قلب مردم انسان‌دوست آن‌ها جای دارد و ایران را در کانون توجهات جهانی قرار داده است.

 

نوروزی افزود:عملیات کربلای یک و آزادسازی مهران افتخاری ماندگار در تاریخ انقلاب ودوران دفاع مقدس است که بایستی باز خوانی و عظمت آن برای نسل جوان ونوجوان تشریح شود.‏

ایشان بیان داشت : اين پيروزي تا بدان حد اهميت داشت که امام راحل در آن روز فرمودند،(مهران را هم خدا آزاد کرد) و اين همان جمله‌اي بود که بنيانگذار کبیرجمهوري اسلامي ايران پس از فتح(خونين شهر) بر زبان جاري کردند.

مسئول مرکز اردویی سپاه نینوا با بیان اینکه توصيف لحظه لحظه های آن روزهای پایداری، دلدادگی جز با معیار عشق به خدا واسلام ودفاع از وطن با هیچ ابزاری قابل اندازه گیری نیست ادامه داد: مهران بدون شک نامی ماندگار در تاریخ دفاع مقدس جلوه ای از  ایثار، شهادت، فداکاری وغیرت است .

 ایشان  ضمن بزرگ داشت این روز بزرگ ودلاور مردی فرزندان ایران اسلامی یاد وخاطره شهیدان والامقام عملیات کربلای یک را گرامیداشتند.

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.