این مطلب ۳۱ بار خوانده شده
مسئول کمیته خادمین شهدای استان گلستان خبر داد:

اعزام اولین کاروان خادمین برادر گلستانی راهیان نور به مناطق جنوب کشور / تجلی رویش انقلاب در راهیان نور است

کاروان خادمین گلستانی راهیان نور متشکل از خدام برادر به منظور ارائه خدمات به زائرین سرزمین نور در خوزستان به خرمشهر اعزام شدند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش کوله بارگلستان ،در آستانه ایام سفر علاقمندان و زائرین گلستانی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور اولین گروه خادمین برادرگلستانی راهیان نور به اردوگاه شهدای گلستان اعزام شدند.
در این خصوص (اعزام خادمین به راهیان نور)سرهنگ دوم پاسدار سید احمد سادات حسینی در اردوگاه شهدای استان گلستان طی گفتگویی با خبرنگارکوله بار گلستان اظهار داشت: با اشاره به سازماندهی خادمین شهدای استان گلستان در راستای بهبود خدمات رسانی به زائرین شهدا۱۰ نفر از خادمین برادر استان به اردوگاه شهدای گلستان درخرمشهر اعزام شدند.

وی با بیان اینکه خادمین راهیان نور امسال غالبا باراولی هستند افزود: بابرنامه ریزی هایی که در راستای تداوم آموزش خادمین شهدا در سال جاری داشتیم توانستیم خوش فکرترین و باانگیزه ترین نیروهای فرهنگی استان را برای خدمت به زائرین در مناطق عملیاتی انتخاب کنیم و اکنون  ۵۰ درصد از خادمین شهدای اردوگاه های گلستان در خوزستان از نسل چهارم انقلاب و باراولی هستند.

وی استقبال نوجوانان استان برای خدمت به زائرین را وصف ناپذیر توصیف کرد و گفت: تجلی رویش انقلاب در راهیان نور است و این نوجوانان و جوانان پاسبانان گنج و ثروت دفاع مقدس هستند.

ایشان بابرگزاری دوره‌های آموزشی و تربیتی ویژه خادمان شهدا در استان گلستان خاطرنشان کرد: کمیته خادمان شهدای استان گلستان  با همکاری نواحی اردویی استان در قالب کارگاه‌هایی به اجرای برنامه‌های آموزشی و تربیتی ویژه خادمان شهدا پرداخت تا خادمان با ضرورت‌ها و شرایط خادمی شهدا آشنا شوند و قدر این سخن امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه خدمت به شهید خدمت به رسول الله(ص) است رابدانند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.