این مطلب ۸۸ بار خوانده شده

ساخت پارکینگ اختصاصی با ظرفیت ۱۰۰۰ خودرو جهت مراسم روز اجلاسیه/تصاویر

نسخه مناسب چاپ

به گزارش کوله بار گلستان، رجبعلی فرامرزی مسئول مهندسی سپاه استان گلستان  و معاون کمیته یادمان ها و بناهای اجلاسیه ۴۰۰۰ شهید استان گلستان در مصاحبه با خبرنگار ما در رابطه با آماده سازی زیرساخت های مکان برگزاری اجلاسیه ، اظهار کرد: در راستای تدابیر مقرر شده بناست تا در حیاط محوطه نمایشگاه های دائمی گرگان برای هزار خودرو پارکینگی احداث شود.

وی احداث این پارکینگ را تردد آسان برای همه مدعوین خواند وافزود: به این منظور دو دهنه پل درقسمت ورودی اتوبان جاده گرگان _ آق قلا به داخل محوطه نمایشگاه احداث شده است که به مساحت دوهکتار برای پارک خودروهای عمومی می باشد.

معاون کمیته یادمان ها و بناهای اجلاسیه ۴۰۰۰ شهید استان گلستان بیان کرد:در راستای تدابیراندیشیده شده یکصدو۴۰ سرویس بهداشتی پیشبینی کرده ایم که با درخواست از تیپ یکم نینوا، ستاد بحران، هلال احمر و شهرداری این الزامات را دراختیار ما قرار دادند تا بتوانیم خدمات دهی خوبی در روز اجلاسیه داشته باشیم.

فرامرزی در بحث طراحی محل سایت ابراز کرد: ساخت جایگاه بالافاصله بعد از اتمام نمایشگاه مبل که امروز پایان کارآن می باشد استارد خواهد خورد واز ۲۵ آبان تا روز اجلاسیه سالن کاملا در اختیار ماست تا ساخت، احداث، آماده سازی جایگاه را به انجام برسانیم.

معاون کمیته یادمان ها و بناهادر پایان خاطرنشان کرد: در تلاشیم همه الزامات و نیازمندی ها به خوبی انجام شود تا در روز اجلاسیه فراخواندگان  سرتاسر استان بتوانند به راحتی از امکانات این مکان بهرمند شوند.

انتهای پیام/