رئیس ستاد جشنواره استانی ره آورد سرزمین نور از برگزاری دومین جشنواره استانی ره آورد سرزمین نور خبر داد و آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره را پانزده آبان ماه امسال اعلام کرد
دبیر جشنواره ره آورد سرزمین نور در اولین نشست با هیئت داوران از۱۵۰۰اثر خبر داد.
تابش از برگزاری جشنواره استانی ره آورد سرزمین نور در استان گلستان خبر داد و گفت: ۲۵ دی ماه از برگزیدگان این دوره از جشنواره با اهدای جوایز، تقدیر بعمل می آید.
محمدزاده از برگزاری جشنواره استانی ره آورد سرزمین نور در استان گلستان خبر داد و گفت: امسال دومین باری است که این استان، این جشنواره را به صورت استانی برگزار می کند.
مسئول مرکز اردویی سپاه نینوا گلستان با صدور پیامی ولادت حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) اسوه ایثار و استقامت و روز پرستار را تبریک گفت.

اخبار

۲۰۱۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۵۳
دبیر شانزدهمین دوره جشنواره ره آورد سرزم
محمدزاده گفت: ۴هزار و ۴۰۰ اثر ادبی و هنری با موضوع راهیان نور و دفاع از از دبیرخانه جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور حوزه های علمیه کشور به دبیرخانه دائمی جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور ارسال گردیده است.
۲۰۱۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۴۸
قالَت فاطِمَةُ علیهاالسلام:
۲۰۱۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۴۶
اهل بیت (ع) حجت الهی هستند و فضائل آن‌ها به حدی در قرآن به آن اشاره شده است که بزرگی و شأن این بزرگواران را بر ما تمام می‌کند.
۲۰۱۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۴
«شهید حسینعلی لیاقی»، یکم اردیبهشت ۱۳۴۰، در روستای سرکلاته خرابشهر از توابع شهرستان کردکوی به دنیا آمد، پدرش «یدالله»، کشاورز بود و مادرش «کلثوم»، نام داشت، در نهضت سوادآموزی درس خواند، او نیز کشاورزی می‌کرد.
۲۰۱۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۳
امام جمعه خان ببین و منطقه فندرسک گفت:نمایشگاه محصولات تولیدکنندگان شهرخان به بین ومنطقه فندرسک ازهفته آینده در محل مصلی نمازجمعه برگزار می گردد لذا از تولید کنندگان برای راه اندازی غرفه دعوت بعمل آورد.
۲۰۱۹/۰۱/۱۴ - ۰۸:۵۲
شهید سید محمد زینال الحسینی فرمانده گردان تخریب صحبت های آقای فضلی رو قطع کرد و با عصبانیت گفت: اینها همه کذب محض است. مگر می‌شود در این دژ نفوذ کرد و یا اینکه نیرو از این موانع عبور داد.

مقالات

۲۰۱۸/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۳

 شهدای مدافع حرم بسیاری قبل از اینکه در جریانات سوریه به عنوان مدافع حرم و مستشار نظامی نقش آفرینی کنند، در جریانات فتنه سال ۸۸ با بصیرت بخشی و حضور در صحنه برای خاتمه دادن به غائله‌های فتنه گران اقدامات موثری انجام دادند. سالروز ۹ دی و روز بصیرت مردم انقلابی کشور بهانه‌ای است تا مروری به روایت‌ها و فعالیت‌های برخی شهدای مدافع حرم داشته باشیم:

سردار شهید رضا فرزانه:

سال‌ها در...

۲۰۱۸/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۰

بسم الله الرحمن الرحیم

آنان که گرد حلقه باطل بگشتند           

پس مانده های فتنه هشتاد و هشتند

با رنگ سبزی از ریا خطی نوشتند       

از خط قرمزهای اسلامی گذشتند

ضد نظام مردمی طغیان نمودند           

هم پیروی از فتنه شیطان نمودند

آمالشان بیچاره ها گرد هوا شد           

چون خطشان از انقلابیون جدا شد

چون راهشان را با ولایت کج نمودند...

چند رسانه ای